/kineziologia">

Альтернативна медицина

м. Чернівці

попередній запис на прийом:

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ. ЕФЕКТИВНА МЕТОДИКА ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ.

діагностичні_нозоди_прикладна_кінезіологія_для_тестування

УВАГА!

ДІАГНОСТИЧНИЙ НАБІР "СТАРТОВИЙ"

ОНОВЛЕНИЙ

ВИСИЛАЄМО НАБОРИ В ІНШІ КРАЇНИ

природні програми оздоровлення

Офіційна медицина вже давно визнала ефективність м'язового тестування. Програми отримання ступеню в області прикладної кінезіології, а також курси практичної кінезіології пропонуються в усіх високорозвинутих країнах світу: США, Австралії, Европи (Франція, Австрія, Англія, Німеччина, Кіпр, Італія), Ірландії, Нової Зеландії, Россії, Канаді і багатьох інших.

Ми перші в Україні створили спеціалізований кабінет відновного лікування "Альтернативна медицина", об'єднавши прогресивні методики альтернативної медицини.

НАШІ ПРОГРАМИ:

"Визначення РІВНЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я" по Апанасенко Г.Л.

"Експрес-діагностика дисфункцій всього організму"

"Комплексне відновлення опорно-рухового апарату"

орекція порушень обміну речовин"

"Життя без болю в спині"

"Корекція порушень постави"

 "Здоровий хребет" 

"Здорові суглоби" 

"Оптимізація ваги тіла"

Терапія кольором
  • Автор: Ігор Циркот

Колір має величезний вплив на психіку та фізичний стан людини, причому певні кольори викликають строго певні реакції вищих нервових центрів. Завдяки таким властивостям кольору, в клінічній практиці кольоротерапія стала застосовуватись для лікування природних розладів, психосоматичних захворювань і навіть деяких хронічних психічних хвороб.

Як проводиться кінезіологічний сеанс?

В основі методу лежить оцінка м'язового тонусу м'язів пацієнта. Тонус м'яза є основним діагностичним критерієм. За тонусом м'яза фахівець може визначити локалізацію захворювання, підібрати необхідний лікувальний препарат, обрати оптимальну тактику профілактики та лікування.

  • Автор: Ігор Циркот

Оберіть свій шлях лікування...
  • Автор: Ігор Циркот

Сучасна медицина здатна зберегти пацієнту життя навіть у тих ситуаціях, які раніше вважалися неможливими. Однак, вона практично безсила при хронічних процесах в організмі, які проявляються не стільки захворюваннями, скільки порушеннями різних функцій. Тому, в таких випадках на перший план виходить функціональна медицина.

Про прикладну кінезіологію в Україні (аналіз ситуації та поради від "Альтернативної медицини")
  • Автор: Ігор Циркот

1. Хто такий прикладний кінезіолог?

2. Як готують прикладних кінезіологів в Україні?

Становлення лікаря-кінезіолога - це важка та кропітка праця, яка відбувається роками, а не формується  за декілька семінарів-конвеєрів по підготовці "прикладних кінезіологів"!

Вона вимагає: вміти правильно тестувати  та розуміти результати м'язового тестування, володіти глибокими медичними знаннями, творчо застосовувати різноманітні фізичні, біохімічні, психологічні та механічні провокації для розуміння суті тих процесів, що відбуваються в організмі людини .

Якщо Вас зацікавила інформація і Ви бажаєте покращити свій рівень здоров'я - маєте можливість записатись на прийом до спеціалістів кабінету відновного лікування "Альтернативна медицина"