Альтернативна медицина

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ. ЕФЕКТИВНА МЕТОДИКА ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ.

м. Чернівці

попередній запис на прийом:

СТАТТІ //

КОРОВ'ЯЧЕ МОЛОКО: ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ НАСКІЛЬКИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРОДУКТ

  • Автор - Ігор Циркот

Жоден популярний продукт не викликає стільки палких дискусій, скільки молоко. Дієтологи і медики впевнені тільки в одному - дорослій людині слід пити коров'яче молоко з обережністю, не більше 100-150 грам за один раз.

Багато хто пов'язує непереносимість молока дорослим організмом з приналежністю до певної раси, для якої молоко не є споконвічним продуктом. Є навіть якась націоналістична теорія, за якою, молоко можуть вживати без негативних наслідків тільки представники європеоїдної раси. І причина в тому, що для Європи молоко є «своїм». Але медичні дослідження і пильніше вивчення теорії показали її неспроможність. Тим більше, європейські діти коров'яче і козяче молоко також не дуже добре переносять, тому й зростає кількість алергетиків.

Коли молоко може стати отрутою.

Якщо після обстеження і проведення спеціальних тестів виявлена непереносимість лактози, тобто виявлена недостатність лактази, то отрутою може виявитися не тільки саме молоко, але і деякі продукти тривалого зберігання. У такому випадку слід з особливою ретельністю вивчати інформацію на упаковці. Часто лактозу додають у кондитерські вироби в якості підсолоджувача. Відповідальні виробники, як правило, відразу вказують, що продукт містить лактозу.

Справжньою отрутою є несвіжий продукт. Молоко на межі прокісанія може викликати масу неприємних наслідків. Як мінімум, це буде нетравлення шлунка або сильне розлад шлунку. В особливо важких випадках постраждає підшлункова залоза, а стрімко розмножується в кишечнику умовно патогенна мікрофлора викличе інтоксикацію.

Небезпечно пити молоко, куплене на стихійному ринку. В даному випадку, ніхто не гарантує, що здорово то тварина, молоко і похідні від нього продукти які ви купили. Нічого не відомо про фізіологічну і моральної порядності господарів корови. Ніхто не скаже, скільки «молока» в цьому молоці, чи не додали туди, наприклад, соди / антибіотиків, щоб молоко не скисло.

Молоко з магазину - пити чи не пити.

В якості молока з супермаркету також не можна бути впевненим. Виробників занадто багато, і перш ніж довіритися одному з них, варто зібрати максимум інформації про дотримання технології розфасовки продукції. Дозволяє засумніватися в корисності продукту, особливо для чоловіків, підживлення корів гормонами. Такий підхід популярний на великих фермах. Є думка, що молоко навіть від найчесніших виробників не може вважатися корисним продуктом, оскільки в ньому змішано молоко різних корів. Сільські жителі, які виросли на молоці, продовжують його пити все своє життя і не мають проблем із засвоєнням продукту. Але це все тому, що вони роками вживають молоко тільки від своєї тварини, до якого звикають самі і привчають свій організм.

Коментарі фахівців кабінету відновного лікування «Альтернативна медицина» з приводу молока.

Слід розставити акценти:

- Коров'яче і козяче молоко дуже важливий і цінний білковий продукт у харчуванні людини, що містить необхідний і збалансований склад замінних і незамінних амінокислот.

- Без молока (материнського, коров'ячого, козячого і т.д.) людина не змогла б вижити, оскільки належить до класу ссавців (Mammalia), тобто тих особин, які харчуються молоком. По суті, щоб вижити, дитина повинна харчуватися молоком і першим, що повинно потрапити в рот немовляти - це материнське молоко.

- «Непереносимість» молока з'являється з віком і в більшості випадків обумовлена порушеннями / захворюваннями травного конвеєра. Причину «непереносимості» потрібно шукати в травному конвеєра, а не в молоці! При нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту так звана «непереносимість» молока проходить.

- Молоко та молочні вироби - це продукти харчування, і як будь-які інші продукти харчування вони мають терміни зберігання. Будучи продуктами харчування для людини, вони одночасно є і продуктами харчування для бактерій, грибків і т.д., які добре розмножуються в цій живильному середовищі. Порушення технології приготування та зберігання молочних продуктів - одна з найчастіших причин харчових отруєнь / токсикоінфекцій.

- Вельми сумнівна якість молока, купленого на стихійному ринку. Купують його на свій страх і ризик, тому що воно дешеве. Це як російська рулетка - «пронесе - НЕ пронесе». Добре коли після такого молока «пронесло», а потім все нормалізувалося. А якщо не пронесло? А якщо все закінчилося в інфекційному відділенні? Така дешевизна дуже часто чревата наслідками.

- Молоко з супермаркету - це молоко від різних виробників. До такого молока довіри більше, оскільки тут існує хоч якийсь елемент контролю якості приготування та зберігання, а при покупці неякісного продукту Вам повернуть гроші або замінять на інший продукт.

- Оптимальним варіантом молока можна вважати фермерське молоко. Саме це молоко найкращим чином відповідає позиції «ціна / якість» і його можна рекомендувати до вживання.

Якщо у Вас «непереносимість» молока або у Вас виникла підозра на лактозну ферментопатію - Ви можете звернутися до фахівців кабінету відновного лікування «Альтернативна медицина», які нададуть Вам необхідну допомогу у вирішенні цієї проблеми.

 

Будемо раді допомогти Вам!

 

Якщо Вас зацікавила інформація і Ви бажаєте покращити свій рівень здоров'я - маєте можливість записатись на прийом до спеціалістів кабінету відновного лікування

"Альтернативна медицина"

тел: