Альтернативна медицина

ПРИКЛАДНА КІНЕЗІОЛОГІЯ. ЕФЕКТИВНА МЕТОДИКА ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ.

м. Чернівці

попередній запис на прийом:

СТАТТІ //

ЩО ТАКЕ КРАНІО-САКРАЛЬНА ТЕРАПІЯ

  • Автор - Ігор Циркот

Представляємо Вам нову методику лікування, спрямовану на комплексне оздоровлення організму і на усунення окремих функціональних порушень - краніо-сакральну терапію (КСТ).

Ця методика лікування опорно-рухового апарату і внутрішніх органів заснована на принципі з'єднання крижів і черепа, що робить підхід дійсно комплексним і всебічним. Краніо-сакральна терапія дотримується думки, що вісь «череп-крижа» життєво важлива для людини, і найменший її збій загрожує проблемами не тільки опорно-рухового апарату, але і організму в цілому. При роботі з пацієнтом лікар застосовує виключно безболісні і м'які методики усунення проблем. На відміну від традиційної, краніо-сакральна медицина знаходить першопричину і працює над її усуненням.

За допомогою цієї методики ефективно лікуються болі в хребті та суглобах, головні болі. Походження назви напряму (від лат. Os sacrum «крестцовая кістка», букв. «Кістка священна») тісно пов'язане з призначенням крижів: ще за часів Гіппократа його вважали основою опорно-рухового апарату - адже від крижів відходить найбільша кількість нервових закінчень, в тому числі і до головного мозку. Тому часто причини хвороб голови криються в порушеннях саме цього відділу скелета.

Дана методика є відносно молодим напрямком, яке зародилося в середині 70-х років ХХ століття, його основоположник - Джон Е. Апледжер (США).

По справжньому відрізняє краніо-сакральну терапію від інших видів лікування те, що вона є, так званою, мостовою технікою.

Тобто будучи фізичною технікою мануальної терапії, вона також безпосередньо сприяє звільненню емоційної енергії і руйнуванню асоціацій з минулими ушкодженнями фізичного або емоційного характеру, що дозволяє мобілізувати всі ресурси людини на усунення конкретної дисфункції і відновлення імунного балансу в організмі в цілому. Саме ця мета переслідується методиками і техніками біодинамічної краніо-сакральної терапії (БКСТ).

Фізично - це дуже ніжні мануальні техніки, в ході яких лікарем використовується сила еквівалентна тиску близько 5 грам ваги (п'ятикопійчана монета).

 

Застосування:

 

Синдром хронічного болю:

  • Головний біль

  • Больові синдроми (міофасціальні, нервово-м'язові, корінцеві)

  • Симпатична рефлекторна дистрофія

  • Дисфункції хребта

  • Дисфункціонально-больовий синдром скронево-нижньощелепного суглоба

Травми

Дегенеративні хвороби центральної нервової системи

Серцево-судинна недостатність

Післяопераційна реабілітація

Дисфункції головного мозку

  • Аутизм

  • Церебральний параліч

  • Нездатність до навчання

Проблеми моторної системи

Ендокринні порушення

Дислексії (порушення здатності до оволодіння навичками)

Сколіоз

Погіршення координації

Стрес і напруження

Синдром Хронічної втоми

 

Методика

Краніо-сакральна терапія розглядає і аналізує природу і механізм виникнення краніо-сакрального ритму, який не вкладається в традиційні рамки лікарського світогляду, біомеханіку взаємин кісток мозкового і лицевого черепа між собою і послідовність включення їх в рух під час краніо-сакрального ритму.

 

Краніо-сакральна терапія базується на наступних знаннях:

Кістки черепа рухливі, гнучкі, і піддаються дії.

Коливання тиску цереброспинальной рідини можна відчувати і вимірювати.

Обмеження в цьому природному ритмі можуть бути виправлені ніжною маніпуляцією.

Відновлення нормального краніо-сакрального ритму дозволяє тілу функціонувати оптимально.

Відновлення оптимальної функції тіла може полегшити широке розмаїття болючих і дисфункціональних станів.

Чим вона може вам допомогти?

Практика краніо-сакральної терапії досить обширна. Терапія виправляє пошкодження в краніо-сакральної системі і в загальному покращує здоров'я тіла і його резистентність. Краніо-сакральна терапія є не специфічним лікуванням певної патології, а загальним методом поліпшення здоров'я та імунітету людського тіла.

Іноді спостерігається зміна форми частини обличчя пацієнтів від злегка деформованого до симметрического. Краіно-сакральная терапія показує чудові результати в лікуванні важких головних болів, які не відповідають на звичайні методи лікування. У багатьох випадках краніо-сакральна терапія може розкрити і виправити основні причини підвивихів і багатьох пов'язаних неспецифічних розладів і скарг.

Більшість пацієнтів відчуває глибоке почуття розслаблення, спокою і засинають, або входять в змінений відчуттям простір в деякий момент протягом сеансу. Деякі пацієнти можуть відчути соматоемоціональне полегшення, якщо це узгоджений намір і лікаря і пацієнта.

 

Краніо-сакральна мануальна терапія ставить перед собою наступні завдання:

- збільшення обсягу рухів у суглобах мозкового, лицьового черепа і крижів з обмеженою рухливістю,

- зменшення напруги мозкових мембран,

- поліпшення циркуляції судин головного мозку,

- нормалізація флуктуації спинно-мозкової рідини,

- нормалізація функцій нервів і зменшення можливості неврального утиску при виході черепно-мозкових нервів із порожнини черепа,

- збільшення обсягу краніального ритмічного імпульсу.

 

Якщо Вас зацікавила інформація і Ви бажаєте покращити свій рівень здоров'я - маєте можливість записатись на прийом до спеціалістів кабінету відновного лікування

"Альтернативна медицина"

тел: +38 099 098 25 90