Косметика арт лайф каталог.

Записатись на зустріч

Click on the image to change it

Су-Джок терапія

Су Джок терапію (у перекладі з корейського «су» — кисть, «джок» — стопа) називають сучасним напрямком акупунктури, що поєднав вікові знання Східної медицини та новітні досягнення європейської медицини.

Основний принцип Су Джок терапії — факт відповідності різних органів і частин тіла певним областям на кистях рук і стопах ніг. Творцем Су Джок терапії є корейський професор Пак Чже Ву. Його перші публікації про цей метод лікування з’явилися в міжнародній пресі в 1986 році. З часом Су Джок терапію стали вносити до державних програм охорони здоров’я і народної освіти.

Су Джок терапія являє собою комплекс особливих прийомів, основною метою яких є вплив на певні точки (БАТ — біологічно активні точки або акупунктурні точки), розташовані на поверхні тіла. Вплив здійснюється через уколювання спеціальними голками (голкотерапія), а також припікання та прогрівання.

Як і в більшості східних технік оздоровлення, в Су Джок терапії акцентується увага на існування життєвої енергії як однієї з головних енергетичних систем, що визначає загальний стан організму.

Основний принцип, що лежить в основі Су Джок терапії — факт відповідності (феномен відповідності) різних органів і частин тіла певним областям на кистях рук і стопах ніг (звідки і походить назва цього методу терапії). Отже, кисть і стопа являють свого роду проекції тіла людини.

Завдання Су Джок терапії — відновити порушену рівновагу в енергетичній системі людини, в результаті чого прийде і одужання. Фото: Chris Weeks / Getty Images For Chaum Center

Феномен відповідності, інакше кажучи, відбиття органів і частин тіла на певну його ділянку, відомий давно. Прикладом може служити іридодіагностика — розпізнавання захворювань за райдужною оболонкою ока, де кожному органу тіла відповідає певна ділянка. При захворювання цього органу у відповідній ділянці райдужки з’являється темна пляма, яка й залишається там.

Ще одним прикладом даного феномена, який був відомий ще в Стародавньому Китаї, може служити відповідність між тілом в цілому та обличчям людини. В даний час існують способи лікування, засновані на цьому методі, як правило, вони поширені у в’єтнамській школі рефлексотерапії.

В Су Джок терапії кисть і стопа розглядаються як своєрідні механізми управління організмом людини. Коли організм здоровий, всі органи і енергетична система в цілому перебувають в рівновазі. При цьому інформація про стан організму передається в усі системи відповідності одночасно. У Су Джок терапії йдеться про те, що при впливі на організм зовнішнього або внутрішнього несприятливого чинника відбувається дисбаланс енергії в органах. З часом це може призвести до захворювання, і виникнення хронічних хвороб.

Завдання Су Джок терапії — відновити порушену рівновагу в енергетичній системі людини, в результаті чого прийде й одужання.

 

 

 

Останнє редагування Понеділок, 14 жовтня 2013 10:54
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
:

Відгуки пацієнтів

Інші відгуки

Чому саме ми?

    Ми застосовуємо унікальну технологію мануально - м'язової діагностики та лікування 

    Ми спеціалізуємося на індивідуальному відновному (безопераційному) лікуванні

    Лікування здійснюється м'якими мануальними техніками у відповідності до реакцій нервової системи пацієнта

    Ми об’єктивно визначаємо «РІВЕНЬ ЗДОРОВ’Я ПАЦІЄНТА»